Ücretlendirme Politikamız

Tüp bebek tedavisi fiyatı olarak belirlenen miktar yumurtalık uyarısı, yumurta toplama ve embriyo transferinden oluşan minimum bir paketi kapsar.

Oysa tüp bebek tedavisi çok basamaklı işlemlerden oluşur. Bazen bu basamakların hepsini tamamlamak mümkün olmayabilir. Ya da bazen ek işlemler gerekli ve şart olur. Ya da artıları, eksileri, yarar ve maliyeti etraflıca tartışıldıktan sonra, şart olmasalar bile bazı ek işlemler tercih edilebilirler


İlk değerlendirme ve planlama aşamasında anne baba olma ihtimallerinin beklediklerinin çok altında olduğunu öğrenen bir çift bu aşamada tedaviye devam etmeme kararı verebilir. Veya yumurtalık uyarısı aşamasında beklenen yumurta gelişimi olmazsa standart tedavi ücretinin karşılığı olan minimum paketi bile tamamlayamamış olabilirler.


Bu nedenle bizim ücretlendirme politikamız:

"Hastalarımızın ulaşabildiği aşamaların ücretlerini ödemelerini kabul ederken, yararlanamadıkları hizmetlere ait ücretleri almamak..."


Örneğin embriyo dondurma işlemi için herkese standart bir ücret uygulamak yerine, taşıyıcı başına ücretlendirme yaparak, 1 embriyo dondurabilen bir çiftle 

8 embriyo dondurabilen bir başka çiftin aynı ücreti ödememesini sağlamak... (bir taşıyıcıya en fazla 2 embriyo yüklenebilir, dolayısıyla 1 veya 2 embriyo için tek taşıyıcı yeterli iken, 8 embriyo için 4 taşıyıcı kullanılmaktadır.)